Aktivity Monty OZ

MONTY OZ je tu pre Vás!

Monty už takmer 5 rokov pripravuje pre deti vzdelávanie hrou. Skĺbili sme filozofiu Márie Montessori a rešpektujúceho prístupu. Veríme, že deti sa rodia inteligentné a veľmi šikovné. Pomocou kurzov deti objavujú svoje zručnosti a talent.

Pozrite si aktivity MONTY OZ a spolu s nami dajte priestor Vášmu malému géniovi rásť!

Monty je občianske združenie, ktoré je zamerané na vzdelávanie detí a rodičov v oblasti edukácie a výchovy za sprievodu alternatívnych, ale aj tradičných postupov. Vnímame deti ako inteligentné bytosti plné lásky a emócií.

Robíme viac než len vzdelávanie.
Spájame sa online, stretávame sa osobne, čítame knihy, hráme sa.

Sme tu pre rodičov, ktorý chcú vychovávať deti rešpektujúcim spôsobom.

Vytvárame aktivity, ktoré sú verejné a sú ZADARMO. Lebo chceme pomáhať.

Aktivity nášho občianskeho združenia

Story time! Príbehy, čítanie, divadielka, to všetko a veľa veľa kníh – v angličtine. Monty miluje knihy. Krásne príbehy, ale aj encyklopédie a  časopisy. To všetko si môžete užívať každý prvý piatok v mesiaci, v pyžamku, v postieľke, pred spaním. Detičky to upokojí a dopraje im príjemné sny.

Príjemné príbehy, chytľavé pesničky. Zábavné aj poučné. Hlavne interaktívne. Deti sa zapájajú do príbehov. Rozvíjajú svoju kreativitu. V pyžamku, v pokoji, pred spaním. Pre dobré sníčky. Pre rozvoj angličtiny a anglickej slovnej zásoby.

To všetko ONLINE ZADARMO každý prvý piatok v mesiaci o 19:00!

 
Pre všetkých veľkáčov, rodičov, prarodičov, učiteľov a predovšetkým milovníkov detského sveta. Prinášame dávku energie, informácií – pridajte sa k nám na webináre. 
Na našom Facebookovom profile zverejňujeme témy a dátumy uskutočnenia online webinárov na rôzne témy výchovy a vzdelávania.

Webináre pre dospelákov sú zadarmo. Naším cieľom je rozvíjať a posúvať informácie o výchove a vzdelávaní. Sledujte nás a pridajte sa k nám.

Združujeme sa s rodičmi, ktorý chcú svoje deti zdokonaľovať v angličtine doma. Hravou metódou, zážitkovo, online. Spoločne vytvárame osnovy, aktivity tak, aby si deti odniesli zážitky, ktoré ich vzdelávajú.

Viac informácií v časti Online school

Montyho slovenská školička je originálny Montyho projekt pre deti predškolského a školského veku zo všetkých kútov sveta. Spájame sa online, pomocou hry, aktivít a rozprávania sa deti zdokonaľujú v slovenčine. Je to spôsob, ako udržať kontakt s jazykom a zároveň sa naučiť niečo nové.

Viac informácií v časti Online school

Vytvárame priestor na vzdelávanie pre deti a rodičov, ktorý sa chcú stať súčasťou nášho združenia, podporovať nás a vytvoriť tak lepšie podmienky a vzdelávanie pre svoje deti.