KURZY pre DETI

Monty už takmer 5 rokov pripravuje pre deti kurzy vzdelávania hrou. Skĺbili sme filozofiu Márie Montessori a rešpektujúceho prístupu. Veríme, že deti sa rodia inteligentné a veľmi šikovné. Pomocou kurzov deti objavujú svoje zručnosti a talent.
Vyberte si z našej ponuky kurzov a dajte priestor Vášmu malému géniovi rásť!

Monty je občianske združenie, ktoré je zamerané na vzdelávanie detí a rodičov v oblasti edukácie a výchovy za sprievodu alternatívnych, ale aj tradičných postupov. Vnímame deti ako inteligentné bytosti plné lásky a emócií.

Všetky online kurzy sú uzatvorené skupinky. V skupinke sú maximálne 4 deti. Deti sú tak aktívne, zapájajú sa, spolupracujú a vedia sa ponoriť do aktivít.

Chceme prinášať kvalitné vzdelanie a pre to sa snažíme vytvoriť čo najlepšie podmienky.

Lekcie prebiehajú online ( okrem Montyho vo Vánku). Trvanie lekcií je prispôsobené veku detičkám. Pre detičky do 2 rokov sú lekcie dlhé max 30 minút. Pre staršie detičky do 45 minút. 

Montyho kurzy - vyberte si z ponuky

Play & Learn je anglická školička pre deti, ktoré sa chcú vzdelávať v angličtine. Stretávame sa 3x týždenne online.
Lekcie sú len v angličtine, deti sú však motivované piesňami, obrázkami a pohybom, aby sa všetci zvádli zapojiť.
Jednotlivé týždne sú tématicky ladené a ich výsledkom sú prezentácie projektov.
Deti milujú rozprávať o tom, ak pracovali na svojom projekte. 🙂Hráme sa spievame, objavujeme.

Play & learn je kurz pre deti v angličtine prispôsobený ich veku a senzitívnemu obdobiu. Na kurze sú deti v mini skupinkách – maximálne 4 deti, aby dieťa čo najviac aktívne rozprávalo. Projekty a aktivity sú prispôsobené veku detí.

Kurz je v mesačných celkoch. Týždenne v pondelok, utorok a štvrtok, v trvaní 40 minút/ lekcia – 3x do týždňa o 11:45.

Slovenská školička pre svetové detičky je originálny Montyho projekt na podporu komunikácie v slovenčine pre detičky slovenských rodičov žijúcich v zahraničí.

Stretávame sa 2+1 krát v týždni. Dva dni máme školičku a tretí deň si čítame rozprávky a robíme tradičné slovenské výrobky. Kúsok Slovenska vo svete.

Monty online school je školička pre deti predškolského a školského veku zo všetkých kútov sveta. Pomocou hry, aktivít a rozprávania, zdokonaľujú v slovenčine. Je to spôsob, ako udržať kontakt s jazykom a zároveň sa naučiť niečo nové.

Kurz je v mesačných celkoch. Týždenne v piatok, sobotu a nedeľu, v trvaní 40 minút/ lekcia –  3x do týždňa o 12:30 stredoeurópskeho času.

Ak máte doma neposedného zvedavca, toto je ten najlepší spôsob ako ho zaujať.  Monty online.

Monty na každú lekciu prináša nové aktivity. Nesmierne interaktívna hodina v slovenčine.
Veľa hier, spievania, objavovania, pokusov a odpovedí na otázky PREČO?

Deti sú po týchto lekciách naplnené informáciami a často pokojnejšie a usmiatejšie:)
Monty online je kurz pre všetky detičky, ktoré chcú objavovať, hrať sa, spievať. Je to pre všetky zvedavé hlavičky, ktoré sa vždy zaujímajú a objavujú svet. Robíme pokusy, rozoberáme vedecké teórie pričom nezabúdame byť deťmi.

Kurz je v mesačných celkoch v stredu, v trvaní 40 minút/ lekcia – 1x do týždňa o 12:30 .

Náš originálny projekt. Piliere a princípy, ktoré sú základom pre každý náš kurz vychádzajú zo stoviek odučených hodín Montyho v MC Vánok.

Jedinečný priestor ako rozvíjať detičky. Do sýtosti sa vyhrať s pomôckami, aktivitami pre deti . A nadobudnúť nové znalosti ohľadom výchovy pre maminky malých objaviteľov.

Monty vo Vánku je jediný z našej ponuky, ktorý nie je online. V priestoroch materského centra sa vždy pár krát do týždňa stretávame, aby sme detičky zabavili a dozvedeli sa viac.

Množstvo pomôcok, ktoré si deti môžu vyskúšať, zahrať sa s nimi v tichosti a nerušenie je neodmysliteľnou súčasťou kurzu.
Kurz prebieha 1x týždenne v mesačných celkoch v trvaní 45 minút/ lekcia.

Story time! Príbehy, čítanie, divadielka, to všetko a veľa veľa kníh – v angličtine. Monty miluje knihy. Krásne príbehy, ale aj encyklopédie a  časopisy.

To všetko si môžete užívať každý piatok v pyžamku, v postieľke, pred spaním. Detičky to upokojí a dopraje im príjemné sny.
Zároveň sa im viac rozleží angličtina a slovná zásoba sa ľahšie obohatí.
Tešíme sa na nové dobrodružstvá:)

Príjemné príbehy, chytľavé pesničky. Zábavné aj poučné. Hlavne interaktívne. Deti sa zapájajú do príbehov. Rozvíjajú svoju kreativitu. V pyžamku, v pokoji, pred spaním. Pre dobré sníčky. Pre rozvoj angličtiny a anglickej slovnej zásoby.

Kurz je v mesačných celkoch v piatok -1x do týždňa/ 30 minút.

Máte ďalšie otázky? Chcete vyplniť prihášku?

Všetky ďalšie informácie Vám radi pošleme mailom. Snažíme sa byť čo najviac personalizovaní a prinášať kvalitu.

Vyplňte Váš email a do schránky Vám zašleme detaily, cenu a ešte aj bonus pre Vás:)