Letné prázdniny sú najkrajším obdobím v roku

Čas plný zábavy, objavovania, smiechu a nových zážitkov!
Pripravili sme program, na ktorý sa nezabúda. Kopu zaujímavých aktivít, interaktívnych príbehov a hier. Pre to najkrajšie leto plné smiechu, dobrej nálady a neutíchajúcej radosti.

Nepoznám nič krajšie ako detský smiech! Deň môže byť akokoľvek zlý, keď sa deti s chuti zasmejú, všetko je hneď farebné. Poznáte to, presne ten typ smiechu, kedy Vás ide rozpučiť a nejde to zastaviť. Niekedy stačí málo a výsledok urobí veľmi veľa. Pre mňa je tento smiech extrémne návykový.
A rovnako návykovým sa pre mňa stal zápal v očiach detí. Kedy ani nedýchajú lebo ich telo aj myseľ absorbujú nové informácie. Nové zážitky, nové všetko. Ten upretý pohľad, s miliónami otázok prečo, ako, chcem vedieť viac! A samozrejme s úsmevom na konci, takým tichým úsmevom, radosťou malého vedca, ktorý objavil nový svet.
To všetko, smiech, radosť, nové objavy sú s nami každý deň, každú lekciu, každú minútu. Nesedíme, hýbeme sa, hráme. Poviem Vám jednu tajnú informáciu, chcete? My sa vlastne veľmi intenzívne učíme. Neprezraďte ma deťom! Lebo naše kurzy nikto neberie ako školu, učenie a dokonca nemáme ani učiteľku.

Sme všetci kamaráti a je to čas, ktorý si chceme užiť.
Nečudujte sa, že po našich kurzoch angličtiny Vám deti budú doma rozprávať zážitky v angličtine. Nečudujte sa, že budú z nich noví astronauti, majstri v stavaní Lega, ale aj experti na biológiu či botaniku.


Rodičom slovenčinárov sa doma kopia keramické výrobky, mapy a vlajky Slovenska, či bábiky zo šúpolia. Zrazu rozprávajú, ako bolo krásne na návšteve v Kubíne, či Košiciach alebo Hrnčiarskom múzeu. Ľudové piesne a tance poznajú lepšie než niektorí rodení Slováci.

Pridajte sa k nám. Od 20. júla začína nové kurzy. Intenzívne jazykové kurzy plné zábavy. Interaktívne, online, efektívne a flexibilné.

Naša letná škola angličtiny.
Interaktívne, zábavne, v pohybe a intenzívne. Deti sa hrajú a ani nevedia ako, angličtina sa im vryje pod kožu. Navyše z pohodlia domova.
Od nás dostanete maximum aj pre deti aj pre rodičov. Pozrite si náš detailný harmonogram Summer campu.

Chceli by ste za jedno leto ukázať deťom takmer celé Slovensko? Ukázať im tradičné remeslá, zatancovať si ľudové tance a zažiť kopu zábavy.
Zdokonaliť sa v slovenčine, porozumieť tak viac starým rodičom a kamarátom zo Slovenska. Pridajte sa k nám v letnej slovenskej školičke!

Sme tu pre Vás! Sme občianske združenie, ktoré prináša viac ako len kurzy. Veríme, že keď sa niečo robí poriadne, výsledky sú nádherné a pozorovateľné vo veľmi krátkej dobe.
Vyberte si kvalitu pre svoje deti. Deti sú naša budúcnosť.

 

Autor: Katka

Usmiate deti, radosť s každým dňom. Neprestajná kreativita. Nie je deň, kedy by som sa niečo nové nenaučila. Vďaka deťom. Milujem prácu s deťmi. S radosťou ich sledujem ako objavujú svet okolo seba. Som im oporou, keď sa im nedarí v ich projektoch. Úspechy každodenného života sú pre nás najviac. Som tvorca projektu Maco Monty a Monty online school - kurzy a vzdelávanie pre deti ľahko a hravo v slovenčine a angličtine. Môj príbeh si prečítate tu Tu si prečítajte môj príbeh>>

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *