Podporte Montyho

Pomôžte nám budovať pre deti priestor, kde učenie je zážitok, škola je hrou a deti sú zázračné!

Monty online je úžasným príkladom, že pokiaľ sa veci robia so srdcom a správnym nasadením, deti sa na online hodiny tešia a každým stretnutím naberajú nové vedomosti, rozširujú si slovnú zásobu a snažia sa o plynulosť v jazyku. Každá téma je prínosne spracovaná. Deti spievajú, hýbu sa, rozprávajú, tvoria projekty a pozorujú svet okolo seba. Väčšina tém sa dá hravo prepojiť s bežným životom a tak sa z detí stavajú malí objavitelia. Za všetko ďakujeme výbornej lektorke Katke, ktorá deťom skutočne rozumie a dokáže v nich i cez “monitor” potencovať to najlepšie čo v nich je.“
                      Lucia maminka Aďaka a Sofinky

Ako darovať 2% z daní Monty OZ

Názov: MONTY

Sídlo: Ľuda Zúbka 1179/5, Malacky

Právna forma: Občianske združenie

IČO: 51060698

Ak ste ZAMESTNANCOM, za ktorého odvádza daň zamestnávateľ

  1. Požiadajte zamestnávateľa o ročné zúčtovanie dane a oznámte mu, že budete chcieť poukázať svoje 2 % najneskôr do 15.2.2022.
  2. Keď vám zamestnávateľ urobí ročné zúčtovanie a vystaví Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov, vyplňte Vyhlásenie o poukázaní dane. Prikladáme vám tento formulár na stiahnutie v PDF formáte už predvyplnený. Stačí klik sem: MONTY 2% Doplňte len svoje osobné údaje.

  3. Z formuláru, ktorý vám vystaví váš zamestnávateľ – Potvrdenia o zaplatení dane –  zistíte dátum zaplatenia dane a môžete si vypočítať 2 %/3 % z vašej zaplatenej dane.
  4. Obe tlačivá ( tlačivo od vášho zamestnávateľa  – Potvrdenie o zaplatení dane a tlačivo, ktoré nájdete tu  – Vyhlásenie o poukázaní dane) je potrebné doručiť osobne či poslať poštou na daňový úrad podľa podľa miesta vášho bydliska do 30.4.2022.

Ako využívame 2 % z dane:

2 % z dane sú pre nás veľmi dôležité, pretože narozdiel od škôl a školských zariadení, či grantových projektov, s 2% môžeme ihneď disponovať a pružne reagovať na potreby detí pri vzdelávaní.

Napríklad nám 2% umožňujú investovať do pracovných pomôcok, vytvárať nové vzdelávacie materiály. Budovať podmienky, ktoré budú deti motivovať k objavovaniu nových zručností.

                        ĎAKUJEME!

„Keď som s Adélkou začínala v jej 10 mesiacoch chodiť na Montyho, tak to bola z môjho pohľadu katastrofa-všetky aktivity mala po chvíli rozhádzané a pri všetkom vydržala tak 20 sekúnd… Teraz bude mať 2 roky a Monty jej pomohol sa krásne sústrediť na aktivity,byť trpezlivejšia a aj sa podeliť o aktivitu. Taktiež Montyho workshopy mi pomohli pochopiť veľa vecí z jej správania a aspoň čiastočne napraviť chyby vo výchove. Ďakujeme Monty, že aj vďaka tebe máme s Adélkou harmonickejší vzťah. Odporúčam všetkým maminkám 😉 a deťom.“

                                                                                                          Jarka, Adelkina maminka