Najčastejšie otázky

S Montym nie je nuda
Kurzy sú interaktívne. Deti sa priamo zapájajú. Sú neustále v zápale práce, objavovania. Na kurzoch sa neučí, na kurzoch sa objavuje a hrá🙂

Mini skupinky
Na Montyho online kurzoch sú maximálne 5 detí v skupinke. Čo umožňuje intenzívnu prácu na lekcii. Deti sa sú aktívne počas celej hodiny. Čo pri väčších skupinkách nie je možné.

Jazykové vzdelávanie pre deti, ktorá má zmysel
Montyho škola je intenzívny program pre deti predškolského veku a prvostupniarov. Stretávame sa 3x týždenne spolu na 120 minút!. V Mini skupinkách. Ako bonus posielame veľa voliteľných materiálov aj na voľný čas. S nami sa deti jazyk naozaj naučia, hravo, ľahko ale skutočne! S Montym uvidíte na deťoch reálne pokroky.

Vzdelávanie pre deti predškolského veku a prvostupniarov. Deti v tomto veku sú ako špongia. Nasávajú informácie, chcú vedieť všetko a hneď. Tak rýchlo ako rastú ich svaly, tak rýchlo sa rozvíja aj mozog. Čím viac deti rozvíjate, tým sú pokojnejšie a spokojnejšie.

Monty je pre neposedníkov
Naše kurzy nie sú len pre detičky, čo usedia na mieste. Na kurzoch sa veľa hýbeme. Učíme sa v pohybe. Rozvíjame sa hrou. Všetko sa dá, aj keď je to online. Vieme zobudiť spáčov a upokojiť šidlá. My skrátka milujeme deti – všetky deti.

Skupinky na Montyho kurzoch sú uzatvorené.                  Priebežne otvárame nové skupinky/ kurzy. Avšak skupinky vždy na kurz uzatvárame. Deti sa tak vzájomne poznajú, rešpektujú a my pripravujeme materiály presne podľa ich záujmov. To nám dáva priestor prinášať kvalitné vzdelávanie.

Prihláška
Vyplňte Váš email na postrannom paneli a všetky detaily Vám zašleme emailom. Následne si zvolíte program, kde chcete Vaše dieťa prihlásiť. Všetko je na pár klikov, online.