Slovenčina, ktorá spája

Nikdy som nemala rada diktáty. Slovenčina mi nepripadala nijako krásna. Ba čo viac, skôr som ju nemala rada, ako milovala. Časom som si však zaľúbila literatúru.
Keď som zistila, že učiť sa dá aj hrou, išlo to s úsmevom.

Keď cítim, že slovenčina je pojítkom medzi rodinami, že vie pomáhať, že je to pocit domova, rodiny, lásky, zamilovala som sa do nej.

Už o pár dní začíname ďalší školský rok a povedali sme si, že
VY nám nemôžete chýbať.
 
Zažite s nami školu, ktorá vás bude baviť. My vám zasa dáme viac ako vzdelanie. Vaše deti budú komunikovať v slovenčine s radosťou. Komunikácia s blízkymi bude jednoduchšia a vzťahy sa viac prehĺbia.
Pripravili sme program, kde zapojíme všetky zmysly. Budeme cestovať, hrať sa, tvoriť, ba čo najviac, budeme sa hrať so Slovenčinou.
Chcete vedieť, ako? Kedy ? A čo všetko?
Všetky informácie o školskom roku 2021/2022 nájdete tu:

Mnohé časy a dni sú už na 70% zaplnené. Prosím, nenechávajte si prihlášky na poslednú chvíľu.

Pokojne sa pýtajte, píšte na: info@macomonty.sk
A rovno sa aj prihláste :)- napíšte nám meno a vek vášho dieťaťa na mail: info@macomonty.sk – obratom vám pošleme všetky ďalšie informácie.
Krásny deň prajeme
Katka a Monty

Autor: Katka

Usmiate deti, radosť s každým dňom. Neprestajná kreativita. Nie je deň, kedy by som sa niečo nové nenaučila. Vďaka deťom. Milujem prácu s deťmi. S radosťou ich sledujem ako objavujú svet okolo seba. Som im oporou, keď sa im nedarí v ich projektoch. Úspechy každodenného života sú pre nás najviac. Som tvorca projektu Maco Monty a Monty online school - kurzy a vzdelávanie pre deti ľahko a hravo v slovenčine a angličtine. Môj príbeh si prečítate tu Tu si prečítajte môj príbeh>>

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *