Tie najkrajšie Vianoce vám prajeme!

Tie najkrajšie Vianoce vám prajeme!

Nech sú tieto sviatky pokojné a plné lásky. Prežite ich v zdraví a v pohode. Dajte si to najvzácnejšie, čo máte, čas, porozumenie a lásku. Pozrite si peknú rozprávku, vypočujte si koncert. Zastavte sa. Vnímajte prítomnosť svojich detí. Na chvíľu sa nalaďte na spoločnú frekvenciu. Dajte si harmóniu. Verím, že vám bude dobre i napriek ťažkým časom. Pár tipov na voľný čas máte od nás tu. http://macomonty.sk/objavili-sme/

Montyho slovenská školička mala v pondelok vianočnú besiedku. Privítali sme medzi nami nie len rodičov, ale aj aj starých rodičov, známych zo Slovenka, ale aj iných kútov sveta.

Bolo to krásne, dojímavé stretnutie. Spievali sme koledy, rozprávali sme sa o Vianociach, želaniach. Detičky si zo srdca želali byť so svojou rodinou spolu. Byť zdraví, šťastní, obklopení láskou. Na druhej strane naši hostia mali zážitok vidieť naše detičky v inom svetle. Krásne šaty, jemná nervozita v hlase ako pred vystúpením. Odhodlanie svoju časť zvládnuť najlepšie ako vedia.

Máme skvelých študentov. Myslím, že lepších sme si ani nemohli želať. Verím, že aj pre nich budú tieto Vianoce iné. Viac slovenské, tradičnejšie i napriek tomu, že sú ďaleko od Slovenska, rodiny, blízkych.

Krásne Vianoce pre všetkých Katka a Monty

 

Autor: Katka

Usmiate deti, radosť s každým dňom. Neprestajná kreativita. Nie je deň, kedy by som sa niečo nové nenaučila. Vďaka deťom. Milujem prácu s deťmi. S radosťou ich sledujem ako objavujú svet okolo seba. Som im oporou, keď sa im nedarí v ich projektoch. Úspechy každodenného života sú pre nás najviac. Som tvorca projektu Maco Monty a Monty online school - kurzy a vzdelávanie pre deti ľahko a hravo v slovenčine a angličtine. Môj príbeh si prečítate tu Tu si prečítajte môj príbeh>>

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *